Řešení

Portálová řešení

Posted: Monday, January 13, 2014 - 1:47:05 PM

V oblasti portálových řešení se zaměřujeme na komplexní dodávku a podporu provozu interních / externích zákaznických portálů. Naše řešení jsou obvykle stavěna na technologii MS Sharepoint 2010 a samozřejmě integrujeme tato řešení se stávajícími ERP systémy klienta.

Workflow a Document Management Systémy

Posted: Monday, January 13, 2014 - 1:47:16 PM

V řadě případů klienti mají již pokryto většinu potřeb v oblasti nástrojů pro řízení firmy a hledají samostatné řešení pro archivaci a práci s dokumenty „Document Management Systémy“.

V této oblasti klientům nabízíme řešení na bázi technologii MS Sharepoint 2010, které je velice flexibilní a nabízí nejlepší řešení v poměru cen/výkon na trhu.

Learning Management Systémy

Posted: Monday, January 13, 2014 - 1:47:21 PM

Společnost Morfeus CZ je partnerem a výhradním obchodním zastoupením pro všechny produkty společnosti ELEARNINGFORCE International pro Českou republiku.

Řešení LMS Sharepoint od společnosti ELEARNINGFORCE International je vystavěno výhradně na produktech společnosti Microsoft a je plně integrované s MS Sharepoint server, MS Office Comunicator 2007, Lync 2010.

Řešení LMS Sharepoint je na trhu od roku 2003 a díky strategickému partnerství společnosti ELEARNINGFORCE International a společnosti Microsoft a patří LMS Sharepoint řešení mezi nejpropracovanější LMS systém určený pro Sharepoint 2010. LMS Sharepoint používá pro řízení eLearning výuky více než 600 společností po celém světě a téměř 3.000.000 koncových uživatelů.

Business Intelligence

Posted: Monday, January 13, 2014 - 1:47:37 PM

Členy našeho týmu jsou BI konzultanti, kteří mají více než desetileté zkušenosti z rozsáhlých BI projektů v segmentech bankovnictví, zdravotnictví, logistice, či retailu.

Zkušenost našich konzultantů nám umožňuje poskytovat komplexní poradenství v oblasti BI, výběr vhodných řešení pro různé typy reportingů a samozřejmě i jejich implementaci, provoz a podporu.

Outsourcing / Out-tasking

Posted: Monday, January 13, 2014 - 1:47:45 PM

Stále častějším požadavkem našich klientů je optimalizace business procesů a s tím obvykle přicházejí požadavky na outsourcing těchto procesů, nebo out-taskingu činností s nimi spojených.

Vzhledem k rozsahu našich kompetencí jsme schopni pro naše klienty zajistit požadavky od jednoduchého outtaskingu činností v oblasti provozu a podpory IT až po komplexní projekty outsourcingu provozu celých IT a následném poskytování formou služby.

Cloudové služby

Posted: Monday, January 13, 2014 - 1:47:52 PM

"Cloud" služby nepředstavují v dnešní době jen módní slovo, ale s příchodem cloudových služeb od společnosti Microsoft − Azure, Office 365 a Intune − dostává slovo cloud reálné kontury nejen pro IT odborníky.

Provoz IT/IS infrastruktury na "Cloud" přináší všem zákazníkům bez rozdílu velikosti výrazné provozní úspory, zvýšení bezpečnosti a maximální flexibilitu provozované IS/IT infrastruktury.

Naše společnost v této oblasti nabízí komplexní poradenství, které umožní klientům rozhodnout se na základě objektivních ukazatelů, zda cloudové služby využívat či nikoliv, realizaci migrace na cloudové prostředí a samozřejmostí je i provozní podpora.

Mobilní aplikace a věrnostní systémy

Posted: Monday, January 13, 2014 - 1:48:06 PM

Jednou z divizí společnosti Morfeus CZ, je divize specializující se na vývoj mobilních aplikací a věrnostních systémů.

Vzhledem k tomu, že oblast mobilních zařízení je nejdynamičtěji rostoucím segmentem trhu, investuje Morfeus CZ masivně do know-how a vývoje vlastních řešení. Díky tomu je Morfeus CZ schopna uspokojit požadavky svých zákazníků v krátkém termínu a přinést inovace, které pomohou podpořit růst jejich businessu.

V oblasti vývoje mobilních aplikací má společnost Morfeus CZ zkušenosti s vývojem aplikací pro všechny mobilní operační systémy na trhu iOS, Android, Windows Phone.

S ohledem na příchod operačního systému Windows 8, který je jednotný pro tablety a PC a plně integrovatelný s Windows Phone 8, zaměřuje se společnost Morfeus CZ i na vývoj aplikací pro tyto platformy.

V oblasti věrnostních systémů propojených s mobilními aplikacemi je Morfeus CZ vlastníkem patentovaného řešení.

Systémová integrace

Posted: Monday, January 13, 2014 - 1:48:23 PM

Komplexita IT systémů provozovaných našimi zákazníky rok od roku roste. S tím je stále obtížnější integrovat do stávajícího prostředí nové systémy. Proto jsou členy našeho týmu Solutions Architekti, kteří mají dvacetileté reálné zkušenosti s provozem a implementací IT infrastruktury a IT systémů všeho druhu. Jejich zkušenosti nám umožňují optimalizovat navržené řešení tak, aby bylo snadno integrovatelné, efektivně provozovatelné a zcela bezpečné.